Produkte > CORNELL DUBILIER > LP822M016E1P3
LP822M016E1P3
LP822M016E1P3 Cornell Dubilier
lp.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 8200uF 16V 20% (30 X 25mm) Snap-In 10mm 0.08 Ohm 1.77A 1000h 105°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP822M016E1P3 Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 8200UF 20% 16V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Capacitance: 8200 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Weitere Produktangebote LP822M016E1P3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LP822M016E1P3 LP822M016E1P3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles LP.pdf Description: CAP ALUM 8200UF 20% 16V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Capacitance: 8200 µF
Voltage - Rated: 16 V
Produkt ist nicht verfügbar
LP822M016E1P3 LP822M016E1P3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor LP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 8200uF 16V SNAP-MNT