LPC-24-AAA
LPC-24-AAA Mueller Electric Co
LPC_SS.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: LIQUID LEVEL PUMP CONTROLLER
Features: Adjustable Sensitivity
Packaging: Box
Output Type: Relay
Sensitivity: 1kOhm ~ 100kOhm
Mounting Type: Socketable
Type: High/Low Level
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Voltage - Supply: 24VAC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 240VAC
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Part Status: Active
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LPC-24-AAA Mueller Electric Co
Description: LIQUID LEVEL PUMP CONTROLLER, Features: Adjustable Sensitivity, Packaging: Box, Output Type: Relay, Sensitivity: 1kOhm ~ 100kOhm, Mounting Type: Socketable, Type: High/Low Level, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Voltage - Supply: 24VAC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 240VAC, Contact Form: SPDT (1 Form C), Part Status: Active.