Produkte > MURATA > LQG15HN39NH02D
LQG15HN39NH02D
LQG15HN39NH02D Murata
lqg15hn39nh02.pdf
Hersteller: Murata
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.039uH 3% 100MHz 8Q-Factor Air 0.25A 1.06Ohm DCR 0402 T/R
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9434
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQG15HN39NH02D Murata
Description: FIXED IND 39NH 250MA 1.06OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.06Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 1.2GHz, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 39 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQG15HN39NH02D LQG15HN39NH02D Hersteller : Murata lqg15hn39nh02.pdf Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.039uH 3% 100MHz 8Q-Factor Air 0.25A 1.06Ohm DCR 0402 T/R
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
LQG15HN39NH02D LQG15HN39NH02D Hersteller : Murata Electronics JELF243B_0009.pdf RF Inductors - SMD
Mindestbestellmenge: 19
LQG15HN39NH02D LQG15HN39NH02D Hersteller : Murata Electronics JELF243B-0009.pdf Description: FIXED IND 39NH 250MA 1.06OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±3%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.06Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 1.2GHz
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 39 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
Mindestbestellmenge: 112
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Type: Multilayer
Material - Core: Air
Part Status: Active
Inductance: 39 nH
Current Rating (Amps): 250 mA