Produkte > MURATA > LQH2MCN150K02L
LQH2MCN150K02L
LQH2MCN150K02L Murata
lqh2mcn150k02.pdf
Hersteller: Murata
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 15uH 10% 1MHz Ferrite 0.2A 2.08Ohm DCR 0806 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2041
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH2MCN150K02L Murata
Description: FIXED IND 15UH 200MA 2.08OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.08Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQH2MCN150K02L LQH2MCN150K02L Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0053.pdf Description: FIXED IND 15UH 200MA 2.08OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.08Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
Mindestbestellmenge: 53
LQH2MCN150K02L LQH2MCN150K02L Hersteller : Murata Electronics JELF243A_0053.pdf RF Inductors - SMD 15 UH 10%
Mindestbestellmenge: 9
LQH2MCN150K02L LQH2MCN150K02L Hersteller : Murata lqh2mcn150k02.pdf Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 15uH 10% 1MHz Ferrite 0.2A 2.08Ohm DCR 0806 T/R
auf Bestellung 371 Stücke:
auf Bestellung 371 Stücke:
LQH2MCN150K02L Hersteller : MURATA JELF243A-0053.pdf SMD