Produkte > MURATA > LQH2MCN220K02L
LQH2MCN220K02L
LQH2MCN220K02L Murata
lqh2mcn220k02.pdf
Hersteller: Murata
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 22uH 10% 1MHz Ferrite 0.185A 2.73Ohm DCR 0806 T/R
auf Bestellung 7466 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1725
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH2MCN220K02L Murata
Description: FIXED IND 22UH 185MA 2.73 OHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.73Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 185 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQH2MCN220K02L LQH2MCN220K02L Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0053.pdf Description: FIXED IND 22UH 185MA 2.73 OHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.73Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 185 mA
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
LQH2MCN220K02L LQH2MCN220K02L Hersteller : MURATA JELF243A-0053.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0806; 22uH; 185mA; R: 2.73Ω; ±10%; LQH; 180mm
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Manufacturer series: LQH
Type of inductor: wire
Inductance: 22µH
Operating current: 0.185A
Roll diameter max.: 180mm
Resistance: 2.73Ω
Tolerance: ±10%
Case - inch: 0806
Resonant frequency: 30MHz
Case - mm: 2016
auf Bestellung 265 Stücke:
Mindestbestellmenge: 265
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 185 mA
Mindestbestellmenge: 50
LQH2MCN220K02L LQH2MCN220K02L Hersteller : Murata Electronics JELF243A_0053.pdf RF Inductors - SMD 22 UH 10%
Mindestbestellmenge: 8
LQH2MCN220K02L LQH2MCN220K02L Hersteller : Murata lqh2mcn220k02.pdf Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 22uH 10% 1MHz Ferrite 0.185A 2.73Ohm DCR 0806 T/R