Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQH31HN54NK03L
LQH31HN54NK03L
LQH31HN54NK03L Murata Electronics
JELF243A-0034-1517863.pdf
Hersteller: Murata Electronics
RF Inductors - SMD 54 NH 10%
auf Bestellung 1367 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH31HN54NK03L Murata Electronics
Description: FIXED IND 54NH 920MA 45.5MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 45.5mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 800MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 54 nH, Current Rating (Amps): 920 mA.
Weitere Produktangebote LQH31HN54NK03L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQH31HN54NK03L LQH31HN54NK03L Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0034.pdf Description: FIXED IND 54NH 920MA 45.5MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 45.5mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 800MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 54 nH
Current Rating (Amps): 920 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 50 @ 100MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 54 nH
Current Rating (Amps): 920 mA