Produkte > MURATA > LQH32CN221K23L
LQH32CN221K23L
LQH32CN221K23L Murata
jelf243a0039.pdf
Hersteller: Murata
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 220uH 10% 1MHz Ferrite 0.07A 10.92Ohm DCR 1210 T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH32CN221K23L Murata
Description: FIXED IND 220UH 70MA 10.92 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 10.92Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 6.8MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric), Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 70 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQH32CN221K23L LQH32CN221K23L Hersteller : Murata jelf243a0039.pdf Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 220uH 10% 1MHz Ferrite 0.07A 10.92Ohm DCR 1210 T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
LQH32CN221K23L LQH32CN221K23L Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0039.pdf Description: FIXED IND 220UH 70MA 10.92 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 10.92Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 6.8MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 70 mA
LQH32CN221K23L LQH32CN221K23L Hersteller : MURATA JELF243A-0039.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 220uH; 70mA; R: 10.92Ω; ±10%; LQH; 180mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Resistance: 10.92Ω
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -40...85°C
Inductance: 0.22mH
Operating current: 70mA
Roll diameter max.: 180mm
Resonant frequency: 6.8MHz
Manufacturer series: LQH
Type of inductor: wire
auf Bestellung 873 Stücke:
Mindestbestellmenge: 264
auf Bestellung 873 Stücke:
Mindestbestellmenge: 490
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 70 mA
Mindestbestellmenge: 53
LQH32CN221K23L LQH32CN221K23L Hersteller : Murata Electronics JELF243A_0039.pdf RF Inductors - SMD 220 UH 20%