Produkte > MURATA > LQM2MPN1R0MEHL
LQM2MPN1R0MEHL
LQM2MPN1R0MEHL Murata
lqm2mpn1r0meh.pdf
Hersteller: Murata
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 1.5A 0.125Ohm DCR 0806 T/R
auf Bestellung 2480 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 920
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQM2MPN1R0MEHL Murata
Description: FIXED IND 1UH 1.65A 119 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 119mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.65 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQM2MPN1R0MEHL LQM2MPN1R0MEHL Hersteller : Murata lqm2mpn1r0meh.pdf Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 1.5A 0.125Ohm DCR 0806 T/R
auf Bestellung 2480 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 616
Mindestbestellmenge: 5
Produkt ist nicht verfügbar
LQM2MPN1R0MEHL LQM2MPN1R0MEHL Hersteller : Murata Electronics JELF243B-0049.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.65A 119 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 119mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.65 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.65 A