Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQP03TN15NJZ2D
LQP03TN15NJZ2D Murata Electronics
c51e-794816.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Fixed Inductors
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQP03TN15NJZ2D Murata Electronics
Category: Inductors, Description: Inductor: film; SMD; 0201; 15nH; 250mA; R: 0.7Ω; ±5%; LQP; 180mm, Type of inductor: film, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Inductance: 15nH, Operating current: 0.25A, Resistance: 0.7Ω, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: LQP, Resonant frequency: 2.6GHz, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.
Weitere Produktangebote LQP03TN15NJZ2D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQP03TN15NJZ2D LQP03TN15NJZ2D Hersteller : MURATA Category: Inductors
Description: Inductor: film; SMD; 0201; 15nH; 250mA; R: 0.7Ω; ±5%; LQP; 180mm
Type of inductor: film
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Inductance: 15nH
Operating current: 0.25A
Resistance: 0.7Ω
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: LQP
Resonant frequency: 2.6GHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C