Produkte > MURATA > LQW15AN10NH00D
LQW15AN10NH00D
LQW15AN10NH00D Murata
jelf243a-0050.pdf
Hersteller: Murata
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.01uH 3% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.17Ohm DCR 0402 T/R
auf Bestellung 50000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW15AN10NH00D Murata
Description: FIXED IND 10NH 500MA 170 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 170mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Inductance: 10 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQW15AN10NH00D LQW15AN10NH00D Hersteller : Murata jelf243a-0050.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.01uH 3% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.17Ohm DCR 0402 T/R
auf Bestellung 50000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
LQW15AN10NH00D LQW15AN10NH00D Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0050.pdf Description: FIXED IND 10NH 500MA 170 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 170mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±3%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 25 @ 250MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
Mindestbestellmenge: 112
LQW15AN10NH00D LQW15AN10NH00D Hersteller : Murata Electronics JELF243A_0050.pdf RF Inductors - SMD 10 NH 3%