Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQW15AN13NG80D
LQW15AN13NG80D
LQW15AN13NG80D Murata Electronics
JELF243A-0100.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: FIXED IND 13NH 1.24A 0.093OHM SM
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 93mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.2GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 13 nH
Current Rating (Amps): 1.24 A
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW15AN13NG80D Murata Electronics
Description: FIXED IND 13NH 1.24A 0.093OHM SM, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 93mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.2GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 13 nH, Current Rating (Amps): 1.24 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQW15AN13NG80D LQW15AN13NG80D Hersteller : Murata Electronics JELF243A_0100.pdf RF Inductors - SMD 13 NH 2%
auf Bestellung 1526 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
LQW15AN13NG80D LQW15AN13NG80D Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0100.pdf Description: FIXED IND 13NH 1.24A 0.093OHM SM
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 13 nH
Current Rating (Amps): 1.24 A
Mindestbestellmenge: 50
LQW15AN13NG80D Hersteller : Murata LQW15A_Murata.pdf Дросель SMD дротяний, L = 13 нГн, Розм = 1,0 х 0,6 х 0,6 мм, Точн., % = 2, Ic = 1,24 А, Q = 30 @ 250 МГц, Rdc, мОм = 93, SRF, МГц = 5 200, Конфіг. = 0402, Тексп, °C = -55...+125, Екранування = Ні,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0402 Од. вим: шт