Produkte > MURATA > LQW15AN9N5G80D
LQW15AN9N5G80D
LQW15AN9N5G80D Murata
lqw15an9n5g80.pdf
Hersteller: Murata
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0095uH 2% 100MHz 32Q-Factor Non Magnetic 1.4A 0.081Ohm DCR 0402 T/R
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW15AN9N5G80D Murata
Description: FIXED IND 9.5NH 1.4A 0.081OHM SM, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 81mOhm Max, Q @ Freq: 32 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 9.5 nH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQW15AN9N5G80D LQW15AN9N5G80D Hersteller : Murata lqw15an9n5g80.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0095uH 2% 100MHz 32Q-Factor Non Magnetic 1.4A 0.081Ohm DCR 0402 T/R
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Mindestbestellmenge: 8
LQW15AN9N5G80D LQW15AN9N5G80D Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0100.pdf Description: FIXED IND 9.5NH 1.4A 0.081OHM SM
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 81mOhm Max
Q @ Freq: 32 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 9.5 nH
Current Rating (Amps): 1.4 A
Mindestbestellmenge: 48
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 32 @ 250MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 9.5 nH
Current Rating (Amps): 1.4 A