Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQW15CN18NJ00B
LQW15CN18NJ00B
LQW15CN18NJ00B Murata Electronics
JELF243A_0087.pdf
Hersteller: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW15CN18NJ00B Murata Electronics
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0402; 18nH; 1400mA; R: 0.046Ω; ±5%; LQW, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Inductance: 18nH, Operating current: 1.4A, Resistance: 46mΩ, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: LQW, Resonant frequency: 3GHz, Operating temperature: -55...125°C.
Weitere Produktangebote LQW15CN18NJ00B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQW15CN18NJ00B LQW15CN18NJ00B Hersteller : MURATA Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0402; 18nH; 1400mA; R: 0.046Ω; ±5%; LQW
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Inductance: 18nH
Operating current: 1.4A
Resistance: 46mΩ
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: LQW
Resonant frequency: 3GHz
Operating temperature: -55...125°C