Produkte > MURATA > LQW15CN70NJ00B
LQW15CN70NJ00B
LQW15CN70NJ00B MURATA
Hersteller: MURATA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0402; 70nH; 820mA; R: 0.12Ω; ±5%; LQW; -55÷125°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Inductance: 70nH
Operating current: 820mA
Resistance: 0.12Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 1.3GHz
Operating temperature: -55...125°C
Case - mm: 1005
Manufacturer series: LQW
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW15CN70NJ00B MURATA
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0402; 70nH; 820mA; R: 0.12Ω; ±5%; LQW; -55÷125°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Inductance: 70nH, Operating current: 820mA, Resistance: 0.12Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 1.3GHz, Operating temperature: -55...125°C, Case - mm: 1005, Manufacturer series: LQW.