Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQW18AN33NJ8ZD
LQW18AN33NJ8ZD
LQW18AN33NJ8ZD Murata Electronics
JELF243A-9133.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: FIXED IND 33NH 1.1A 110 MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.065" L x 0.039" W (1.65mm x 0.99mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 3.15GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 33 nH
Current Rating (Amps): 1.1 A
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW18AN33NJ8ZD Murata Electronics
Description: FIXED IND 33NH 1.1A 110 MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.065" L x 0.039" W (1.65mm x 0.99mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 3.15GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 33 nH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQW18AN33NJ8ZD LQW18AN33NJ8ZD Hersteller : Murata Electronics JELF243A-9133.pdf Description: FIXED IND 33NH 1.1A 110 MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 33 nH
Current Rating (Amps): 1.1 A
auf Bestellung 9972 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 67
Mindestbestellmenge: 8
LQW18AN33NJ8ZD LQW18AN33NJ8ZD Hersteller : MURATA JELF243A-9133.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0603; 33nH; 1100mA; R: 0.11Ω; ±5%; LQW; 180mm
Case - mm: 1608
Inductance: 33nH
Operating current: 1.1A
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 3150MHz
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
Manufacturer series: LQW
Resistance: 0.11Ω