Produkte > AMS-OSRAM USA INC. > LR T66F-AABB-1-1-20-R33-Z
LR T66F-AABB-1-1-20-R33-Z
LR T66F-AABB-1-1-20-R33-Z ams-OSRAM USA INC.
LR-T66F.pdf
Hersteller: ams-OSRAM USA INC.
Description: LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-PLCC
Color: Red
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 1960mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.95V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 55°
Height (Max): 3.50mm
Wavelength - Peak: 634nm
Wavelength - Dominant: 625nm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 2.60mm Dia
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LR T66F-AABB-1-1-20-R33-Z ams-OSRAM USA INC.
Description: LED RED CLEAR 2PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-PLCC, Color: Red, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 1960mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.95V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 55°, Height (Max): 3.50mm, Wavelength - Peak: 634nm, Wavelength - Dominant: 625nm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 2.60mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-PLCC
Color: Red
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 1960mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 55°
Height (Max): 3.50mm
Wavelength - Peak: 634nm
Wavelength - Dominant: 625nm
Lens Transparency: Clear
Lens Size: 2.60mm Dia