Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > LRW0402WJ3N9GG001T
LRW0402WJ3N9GG001T
LRW0402WJ3N9GG001T Johanson Technology Inc.
johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 3.9NH 840MA 66MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 5.8GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.9 nH
Current Rating (Amps): 840 mA
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LRW0402WJ3N9GG001T Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 3.9NH 840MA 66MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 66mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 900MHz, Frequency - Self Resonant: 5.8GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Inductance: 3.9 nH, Current Rating (Amps): 840 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LRW0402WJ3N9GG001T LRW0402WJ3N9GG001T Hersteller : Johanson Technology Inc. johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf Description: FIXED IND 3.9NH 840MA 66MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 900MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 3.9 nH
Current Rating (Amps): 840 mA