Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > LRW0603WC4N7GG001E
LRW0603WC4N7GG001E
LRW0603WC4N7GG001E Johanson Technology Inc.
johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 4.7NH 700MA 110MOHM SM
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant: 5.8GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 900 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
auf Bestellung 99000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LRW0603WC4N7GG001E Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 4.7NH 700MA 110MOHM SM, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 900MHz, Frequency - Self Resonant: 5.8GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 900 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LRW0603WC4N7GG001E LRW0603WC4N7GG001E Hersteller : Johanson Technology Inc. johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 700MA 110MOHM SM
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 900MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 700 mA