Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > LRW0603WJ12NGG001E
LRW0603WJ12NGG001E
LRW0603WJ12NGG001E Johanson Technology Inc.
johanson-wirewound-inductors.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 12NH 700MA 130MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 4GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LRW0603WJ12NGG001E Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 12NH 700MA 130MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 4GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Inductance: 12 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LRW0603WJ12NGG001E LRW0603WJ12NGG001E Hersteller : Johanson Technology Inc. johanson-wirewound-inductors.pdf Description: FIXED IND 12NH 700MA 130MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 35 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 700 mA