Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > LRW0603WJ22NGG001E
LRW0603WJ22NGG001E
LRW0603WJ22NGG001E Johanson Technology Inc.
wirewound-inductors-datasheet_bnvIof1.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 22NH 700MA 220MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Q @ Freq: 38 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 3GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
auf Bestellung 126 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LRW0603WJ22NGG001E Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 22NH 700MA 220MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Q @ Freq: 38 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 3GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Inductance: 22 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Weitere Produktangebote LRW0603WJ22NGG001E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LRW0603WJ22NGG001E LRW0603WJ22NGG001E Hersteller : Johanson Technology Inc. wirewound-inductors-datasheet_bnvIof1.pdf Description: FIXED IND 22NH 700MA 220MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 38 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
Produkt ist nicht verfügbar
LRW0603WJ22NGG001E LRW0603WJ22NGG001E Hersteller : Johanson Technology johanson_jtin-s-a0006114119-1.pdf RF Inductors - SMD RF WWI 0603 22nH 5%