Produkte > KNOWLES NOVACAP > LS1808N102J302NX080TM
LS1808N102J302NX080TM
LS1808N102J302NX080TM Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAPACITOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2, Y3
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LS1808N102J302NX080TM Knowles Novacap
Description: CAPACITOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Y3, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LS1808N102J302NX080TM LS1808N102J302NX080TM Hersteller : Knowles Novacap novacap inc._aps.pdf Safety Capacitors 1000pF 3000V 5%
auf Bestellung 3214 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Applications: Safety
Ratings: X2, Y3
Capacitance: 1000 pF
Mindestbestellmenge: 3
LS1808N102J302NX080TM LS1808N102J302NX080TM Hersteller : Syfer Technology ls_certified_safety.pdf Cap Ceramic Suppression Y3 0.001uF 3000VDC/250VAC C0G 5% Pad SMD 1808 125°C T/R