Produkte > KNOWLES NOVACAP > LS1808N221J302NTM
LS1808N221J302NTM
LS1808N221J302NTM Knowles Novacap
Certified_Safety_Caps_Nov2018.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 220PF 250VAC C0G 1808
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2, Y3
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
auf Bestellung 950 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LS1808N221J302NTM Knowles Novacap
Description: CAP CER 220PF 250VAC C0G 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Y3, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Weitere Produktangebote LS1808N221J302NTM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LS1808N221J302NTM LS1808N221J302NTM Hersteller : Knowles Novacap Certified_Safety_Caps_Nov2018.pdf Description: CAP CER 220PF 250VAC C0G 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250VAC
Applications: Safety
Ratings: X2, Y3
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Produkt ist nicht verfügbar
LS1808N221J302NTM LS1808N221J302NTM Hersteller : Knowles Novacap novacap_inc__aps-1316346.pdf Safety Capacitors 220pF 3000V 5%