Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > LT063D105KAT2X
LT063D105KAT2X
LT063D105KAT2X KYOCERA AVX Components
158lt-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 25V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT063D105KAT2X KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1UF 25V X5R 1206, Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote LT063D105KAT2X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT063D105KAT2X LT063D105KAT2X Hersteller : KYOCERA AVX lt.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X5R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
LT063D105KAT2X LT063D105KAT2X Hersteller : AVX lt-6600.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1uF X5R 1206 10% Tol