Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT1004CZ-2.5#TRPBF
LT1004CZ-2.5#TRPBF
LT1004CZ-2.5#TRPBF Analog Devices Inc.
LT1004.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SHUNT 0.8% TO92-3
Tolerance: ±0.8%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Temperature Coefficient: 20ppm/°C Typical
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 120µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 20 µA
Current - Output: 20 mA
auf Bestellung 1750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1004CZ-2.5#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SHUNT 0.8% TO92-3, Tolerance: ±0.8%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Temperature Coefficient: 20ppm/°C Typical, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 120µVrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 20 µA, Current - Output: 20 mA.
Weitere Produktangebote LT1004CZ-2.5#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT1004CZ-2.5#TRPBF LT1004CZ-2.5#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1004fb.pdf V-Ref Precision 2.5V 20mA 3-Pin TO-92 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.8%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Part Status: Active
Current - Cathode: 20 µA
Current - Output: 20 mA