Produkte > ANALOG DEVICES > LT1004IS8-2.5#TRPBF
LT1004IS8-2.5#TRPBF
LT1004IS8-2.5#TRPBF Analog Devices
LT1004.pdf
Hersteller: Analog Devices
Voltage References uP V Ref
auf Bestellung 1606 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1004IS8-2.5#TRPBF Analog Devices
Description: IC VREF SHUNT 0.8% 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.8%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 20ppm/°C Typical, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 120µVrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 20 µA, Current - Output: 20 mA.
Weitere Produktangebote LT1004IS8-2.5#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT1004IS8-2.5#TRPBF LT1004IS8-2.5#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1004fb.pdf V-Ref Precision 2.5V 20mA 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.8%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 20ppm/°C Typical
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 120µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 20 µA
Current - Output: 20 mA