Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1009CMS8#TRPBF
LT1009CMS8#TRPBF
LT1009CMS8#TRPBF Analog Devices, Inc.
downloaddocument.donavidh0c1c1154c1002c1223p1218d4085.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.5V 0.4mA 8-Pin MSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1009CMS8#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.4%, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: 8-MSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Active, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Weitere Produktangebote LT1009CMS8#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.4%
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: 8-MSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
Produkt ist nicht verfügbar
LT1009CMS8#TRPBF LT1009CMS8#TRPBF Hersteller : Analog Devices LT1009.pdf Voltage References 2.5V Ref