Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT1009IS8#TRPBF
LT1009IS8#TRPBF
LT1009IS8#TRPBF Analog Devices Inc.
LT1009.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.4%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 35ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1009IS8#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.4%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 35ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Active, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.4%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Supplier Device Package: 8-SO
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 3045 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
LT1009IS8#TRPBF Hersteller : LT LT1009.pdf 10+ SOP
LT1009IS8#TRPBF LT1009IS8#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. downloaddocument.donavidh0c1c1154c1002c1223p1218d4085.pdf V-Ref Fixed 2.5V 0.4mA 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
LT1009IS8#TRPBF LT1009IS8#TRPBF Hersteller : Analog Devices LT1009.pdf Voltage References 2.5V Ref