Produkte > ANALOG DEVICES > LT1019CS8-10#TRPBF
LT1019CS8-10#TRPBF
LT1019CS8-10#TRPBF Analog Devices
1019fd.pdf
Hersteller: Analog Devices
Voltage References Prec Ref
auf Bestellung 30 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1019CS8-10#TRPBF Analog Devices
Description: IC VREF PRECISION 10V 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 11.5V ~ 40V, Reference Type: Series, Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Current - Supply: 1.5mA, Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2.5ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 2.5ppmrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 800 µA, Current - Output: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT1019CS8-10#TRPBF LT1019CS8-10#TRPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 1019fd.pdf Description: IC VREF PRECISION 10V 8SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.2%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 11.5V ~ 40V
Reference Type: Series, Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Current - Supply: 1.5mA
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2.5ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 2.5ppmrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 800 µA
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT1019CS8-10#TRPBF LT1019CS8-10#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1019fd.pdf V-Ref Precision 10V 10mA 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 11.5V ~ 40V
Reference Type: Series, Shunt
Current - Supply: 1.5mA
Supplier Device Package: 8-SO
Part Status: Active
Current - Cathode: 800 µA
Current - Output: 10 mA