Produkte > ANALOG DEVICES > LT1019IN8-4.5#PBF
LT1019IN8-4.5#PBF
LT1019IN8-4.5#PBF Analog Devices
1019fd.pdf
Hersteller: Analog Devices
Voltage References Prec Ref
auf Bestellung 50 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1019IN8-4.5#PBF Analog Devices
Description: IC VREF PRECISION 4.5V 8DIP, Tolerance: ±0.2%, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 6V ~ 40V, Reference Type: Series, Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Current - Supply: 1.5mA, Supplier Device Package: 8-PDIP, Voltage - Output (Min/Fixed): 4.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2.5ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 2.5ppmrms, Current - Cathode: 800 µA, Current - Output: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT1019IN8-4.5#PBF LT1019IN8-4.5#PBF Hersteller : Analog Devices Inc. 1019fd.pdf Description: IC VREF PRECISION 4.5V 8DIP
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 6V ~ 40V
Reference Type: Series, Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Supply: 1.5mA
Supplier Device Package: 8-PDIP
Voltage - Output (Min/Fixed): 4.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2.5ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 2.5ppmrms
Current - Cathode: 800 µA
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT1019IN8-4.5#PBF LT1019IN8-4.5#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1019fd.pdf V-Ref Precision 4.5V 10mA 8-Pin PDIP N Tube