Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1019IS8-2.5#TRPBF
LT1019IS8-2.5#TRPBF
LT1019IS8-2.5#TRPBF Analog Devices, Inc.
1019fd.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.5V 10mA 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1019IS8-2.5#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF PRECISION 2.5V 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 4V ~ 40V, Reference Type: Series, Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Current - Supply: 1.5mA, Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2.5ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 2.5ppmrms, Current - Cathode: 800 µA, Current - Output: 10 mA.
Weitere Produktangebote LT1019IS8-2.5#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT1019IS8-2.5#TRPBF LT1019IS8-2.5#TRPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 1019fd.pdf Description: IC VREF PRECISION 2.5V 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 4V ~ 40V
Reference Type: Series, Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Supply: 1.5mA
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 2.5ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 2.5ppmrms
Current - Cathode: 800 µA
Current - Output: 10 mA