Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1034BCZ-2.5#TRPBF
LT1034BCZ-2.5#TRPBF
LT1034BCZ-2.5#TRPBF Analog Devices, Inc.
1034fe.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.5V 20mA 3-Pin TO-92 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1034BCZ-2.5#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SHUNT 1.6% TO92-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1.6%, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, -, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Dual, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, 7V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 6µVp-p, Part Status: Active, Current - Cathode: 30 µA, Current - Output: 20 mA.
Weitere Produktangebote LT1034BCZ-2.5#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1.6%
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Temperature Coefficient: 20ppm/°C, -
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt, Dual
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, 7V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 6µVp-p
Part Status: Active
Current - Cathode: 30 µA
Current - Output: 20 mA