Produkte > ANALOG DEVICES > LT1034BIZ-2.5#PBF
LT1034BIZ-2.5#PBF
LT1034BIZ-2.5#PBF Analog Devices
1034fe-2953815.pdf
Hersteller: Analog Devices
Voltage References uP 2x Ref
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1034BIZ-2.5#PBF Analog Devices
Description: IC VREF SHUNT 1.6% TO92-3, Tolerance: ±1.6%, Packaging: Bag, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), Temperature Coefficient: 20ppm/°C, -, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Dual, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, 7V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 6µVp-p, Part Status: Active, Current - Cathode: 30 µA, Current - Output: 20 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±1.6%
Packaging: Bag
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Temperature Coefficient: 20ppm/°C, -
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt, Dual
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, 7V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 6µVp-p
Part Status: Active
Current - Cathode: 30 µA
Current - Output: 20 mA
auf Bestellung 82 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT1034BIZ-2.5#PBF LT1034BIZ-2.5#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1034fe.pdf V-Ref Precision 2.5V 20mA 3-Pin TO-92 Tray