Produkte > ANALOG DEVICES > LT1034IS8-2.5#PBF
LT1034IS8-2.5#PBF
LT1034IS8-2.5#PBF Analog Devices
1034fe.pdf
Hersteller: Analog Devices
Voltage References uP 2x Ref
auf Bestellung 77 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1034IS8-2.5#PBF Analog Devices
Description: IC VREF SHUNT 1.6% 8SOIC, Tolerance: ±1.6%, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 40ppm/°C, -, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Dual, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, 7V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 6µVp-p, Part Status: Active, Current - Cathode: 30 µA, Current - Output: 20 mA.
Weitere Produktangebote LT1034IS8-2.5#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT1034IS8-2.5#PBF LT1034IS8-2.5#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1034fe.pdf V-Ref Precision 2.5V 20mA 8-Pin SOIC N Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±1.6%
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 40ppm/°C, -
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt, Dual
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, 7V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 6µVp-p
Part Status: Active
Current - Cathode: 30 µA
Current - Output: 20 mA