Produkte > NSC > LT1086CT-3.3
LT1086CT-3.3 NSC
lt1086.pdf
Hersteller: NSC
Positive Voltage Regulator, LDO, 3.3V, 1.5A, 1%, 1.3V dropout, 0?125°C   LM1086CT-3.3 ST1086ct3.3
Anzahl je Verpackung: 5 Stücke
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1086CT-3.3 NSC
Description: IC REG LINEAR 1.5A TO220-3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Current - Output: 1.5A, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-220-3.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT1086CT-3.3 Hersteller : NSC lt1086.pdf Positive Voltage Regulator, LDO, 3.3V, 1.5A, 1%, 1.3V dropout, 0?125°C   LM1086CT-3.3 ST1086ct3.3
Anzahl je Verpackung: 5 Stücke
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
LT1086CT-3.3 LT1086CT-3.3 Hersteller : Analog Devices, Inc. 1086ffs.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 1.5A 3-Pin(3+Tab) TO-220
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
LT1086CT-3.3 Hersteller : Linear Technology lt1086.pdf 3.3V 1.5A TO-220 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
LT1086CT-3.3 LT1086CT-3.3 Hersteller : Analog Devices Inc. lt1086.pdf Description: IC REG LINEAR 1.5A TO220-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 1.5A
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-220-3
LT1086CT-3.3 Hersteller : Analog Devices 1086ffs-1268422.pdf LDO Voltage Regulators LT1086 - 1.5A Low Dropout Positive Regulators Adjustable and Fixed 2.85V, 3.3V, 3.6V, 5V, 12V