Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1121AIS8-3.3#TRPBF
LT1121AIS8-3.3#TRPBF
LT1121AIS8-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
1121fg.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 8-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 4169 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1121AIS8-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 50 µA, Voltage - Input (Max): 30V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, PSRR: 58dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.7V @ 150mA, Protection Features: Over Temperature, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 14 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT1121AIS8-3.3#TRPBF LT1121AIS8-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 1121fg.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 50 µA
Voltage - Input (Max): 30V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
PSRR: 58dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.7V @ 150mA
Protection Features: Over Temperature, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 14 mA
Mindestbestellmenge: 2
LT1121AIS8-3.3#TRPBF LT1121AIS8-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1121fg.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 30V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SO
Control Features: Enable
PSRR: 58dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 14 mA