Produkte > ANALOG DEVICES > LT1125MPSW#PBF
LT1125MPSW#PBF
LT1125MPSW#PBF Analog Devices
11245ff-2953722.pdf
Hersteller: Analog Devices
Precision Amplifiers 4x L N, Hi Speed Prec Op Amps
auf Bestellung 73 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1125MPSW#PBF Analog Devices
Description: IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SO, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Current - Supply: 2.3mA (x4 Channels), Slew Rate: 4.5V/µs, Gain Bandwidth Product: 12.5 MHz, Current - Input Bias: 8 nA, Voltage - Input Offset: 30 µV, Supplier Device Package: 16-SO, Number of Circuits: 4, Voltage - Supply Span (Min): 8 V, Voltage - Supply Span (Max): 44 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Current - Supply: 2.3mA (x4 Channels)
Slew Rate: 4.5V/µs
Gain Bandwidth Product: 12.5 MHz
Current - Input Bias: 8 nA
Voltage - Input Offset: 30 µV
Supplier Device Package: 16-SO
Number of Circuits: 4
Voltage - Supply Span (Min): 8 V
Voltage - Supply Span (Max): 44 V
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT1125MPSW#PBF LT1125MPSW#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 24311245ff.pdf Op Amp Quad Low Noise Amplifier ±22V 16-Pin SOIC W Tube