Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1125MPSW#TRPBF
LT1125MPSW#TRPBF
LT1125MPSW#TRPBF Analog Devices, Inc.
24311245ff.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Op Amp Quad Low Noise Amplifier ±22V 16-Pin SOIC W T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1125MPSW#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Current - Supply: 2.3mA (x4 Channels), Slew Rate: 4.5V/µs, Gain Bandwidth Product: 12.5 MHz, Current - Input Bias: 8 nA, Voltage - Input Offset: 30 µV, Supplier Device Package: 16-SO, Number of Circuits: 4, Voltage - Supply Span (Min): 8 V, Voltage - Supply Span (Max): 44 V.
Weitere Produktangebote LT1125MPSW#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Current - Supply: 2.3mA (x4 Channels)
Slew Rate: 4.5V/µs
Gain Bandwidth Product: 12.5 MHz
Current - Input Bias: 8 nA
Voltage - Input Offset: 30 µV
Supplier Device Package: 16-SO
Number of Circuits: 4
Voltage - Supply Span (Min): 8 V
Voltage - Supply Span (Max): 44 V