Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1129CS8-3.3#TRPBF
LT1129CS8-3.3#TRPBF
LT1129CS8-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
112935ff.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 3.3V 0.7A 8-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 4998 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1129CS8-3.3#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 700MA 8-SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 700mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 70 µA, Voltage - Input (Max): 30V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 64dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.7V @ 700mA, Protection Features: Over Temperature, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 90 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT1129CS8-3.3#TRPBF LT1129CS8-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices Inc. 112935ff.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 700MA 8-SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 700mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 70 µA
Voltage - Input (Max): 30V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 64dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.7V @ 700mA
Protection Features: Over Temperature, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 90 mA
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 700mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 30V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SO
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 64dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 90 mA
Mindestbestellmenge: 2
LT1129CS8-3.3#TRPBF LT1129CS8-3.3#TRPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 112935ff.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.7A 8-Pin SOIC N T/R