LT120-50-12
LT120-50-12 Bel Signal Transformer
ds_st_lighting_transformers_series.pdf
Hersteller: Bel Signal Transformer
Power Transformers BALLAST LIGHTING TRANSFORMER
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT120-50-12 Bel Signal Transformer
Description: TRANSF LED LIGHTING 120V TO 12V, Packaging: Box, Size / Dimension: 78.7mm L x 66mm W, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Laminated Core, Termination Style: Wire Leads, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 50VA, Voltage - Primary: 120V, Height - Seated (Max): 55.30mm, Voltage - Secondary (Full Load): 12V, Center Tap: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LT120-50-12 LT120-50-12 Hersteller : Signal Transformer LT_Series_DS.pdf Description: TRANSF LED LIGHTING 120V TO 12V
Packaging: Box
Size / Dimension: 78.7mm L x 66mm W
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Laminated Core
Termination Style: Wire Leads
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 50VA
Voltage - Primary: 120V
Height - Seated (Max): 55.30mm
Voltage - Secondary (Full Load): 12V