Produkte > KYOCERA AVX > LT12525T0050J01
LT12525T0050J01
LT12525T0050J01 KYOCERA AVX
prod_select.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: RES THIN FILM
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tray
Package / Case: Flat Box, Terminator
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.245" L x 0.245" W (6.22mm x 6.22mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Resistance: 50 Ohms
auf Bestellung 571 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT12525T0050J01 KYOCERA AVX
Description: RES THIN FILM, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tray, Package / Case: Flat Box, Terminator, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.245" L x 0.245" W (6.22mm x 6.22mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Resistance: 50 Ohms.