Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1389BCS8-1.25#TRPBF
LT1389BCS8-1.25#TRPBF
LT1389BCS8-1.25#TRPBF Analog Devices, Inc.
1389fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 1.25V 20mA 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1389BCS8-1.25#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SHUNT 0.05% 8SOIC, Tolerance: ±0.05%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.25V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 25µVp-p, Part Status: Active, Current - Cathode: 600 µA, Current - Output: 20 mA.
Weitere Produktangebote LT1389BCS8-1.25#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.25V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 25µVp-p
Part Status: Active
Current - Cathode: 600 µA
Current - Output: 20 mA