Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1389BCS8-4.096#PBF
LT1389BCS8-4.096#PBF
LT1389BCS8-4.096#PBF Analog Devices, Inc.
1389fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 4.096V 10mA 8-Pin SOIC N Tube
auf Bestellung 80 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1389BCS8-4.096#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SHUNT 0.075% 8SOIC, Tolerance: ±0.075%, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 80µVp-p, Part Status: Active, Current - Cathode: 1 µA, Current - Output: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 112 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT1389BCS8-4.096#PBF LT1389BCS8-4.096#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1389fa.pdf V-Ref Precision 4.096V 10mA 8-Pin SOIC N Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.075%
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 4.096V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 80µVp-p
Part Status: Active
Current - Cathode: 1 µA
Current - Output: 10 mA