Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT1460FCMS8-10#PBF
LT1460FCMS8-10#PBF
LT1460FCMS8-10#PBF Analog Devices Inc.
1460fc.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.15% 8MSOP
Packaging: Tube
Tolerance: ±0.15%
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 10.9V ~ 20V
Reference Type: Series
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Current - Supply: 360µA
Supplier Device Package: 8-MSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 40µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 35µVrms
Current - Output: 40 mA
auf Bestellung 35 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1460FCMS8-10#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.15% 8MSOP, Packaging: Tube, Tolerance: ±0.15%, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 10.9V ~ 20V, Reference Type: Series, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Current - Supply: 360µA, Supplier Device Package: 8-MSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 40µVp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 35µVrms, Current - Output: 40 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 80 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT1460FCMS8-10#PBF LT1460FCMS8-10#PBF Hersteller : Analog Devices / Linear Technology 1460fc-1267450.pdf Voltage References 10V uP Prec Series Bandgap Ref.