Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT1460HCS3-10#TRPBF
LT1460HCS3-10#TRPBF
LT1460HCS3-10#TRPBF Analog Devices Inc.
1460fc.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 10.9V ~ 20V
Reference Type: Series
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Current - Supply: 350µA
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 4ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 4ppmrms
Current - Output: 40 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1460HCS3-10#TRPBF Analog Devices Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 10.9V ~ 20V, Reference Type: Series, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Current - Supply: 350µA, Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 4ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 4ppmrms, Current - Output: 40 mA.