Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1460KCS3-10#TRMPBF
LT1460KCS3-10#TRMPBF
LT1460KCS3-10#TRMPBF Analog Devices, Inc.
1460f11.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 10V 20mA 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1460KCS3-10#TRMPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 10.9V ~ 20V, Reference Type: Series, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Current - Supply: 350µA, Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 4ppmp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 4ppmrms, Current - Output: 40 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 10.9V ~ 20V
Reference Type: Series
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Current - Supply: 350µA
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 4ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 4ppmrms
Current - Output: 40 mA
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
LT1460KCS3-10#TRMPBF LT1460KCS3-10#TRMPBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1460f11.pdf V-Ref Precision 10V 20mA 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 380 Stücke:
Mindestbestellmenge: 32
auf Bestellung 650 Stücke:
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 10.9V ~ 20V
Reference Type: Series
Current - Supply: 350µA
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 4ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 4ppmrms
Current - Output: 40 mA
auf Bestellung 1475 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2