Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1460MHS8-2.5#PBF
LT1460MHS8-2.5#PBF
LT1460MHS8-2.5#PBF Analog Devices, Inc.
1460f11.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.5V 20mA 8-Pin SOIC N Tube
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1460MHS8-2.5#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SERIES 0.2% 8SOIC, Packaging: Tube, Tolerance: ±0.2%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 3.4V ~ 20V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 165µA, Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 10µVp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 10µVrms, Current - Output: 40 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Tolerance: ±0.2%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3.4V ~ 20V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 165µA
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 10µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 10µVrms
Current - Output: 40 mA