Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LT1573CS8-2.5#PBF
LT1573CS8-2.5#PBF
LT1573CS8-2.5#PBF Analog Devices Inc.
1573fa.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC LNR REG CTRLR 1OUT 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.8V ~ 10V
Type: Positive Fixed
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Current - Supply: 1.7mA
Supplier Device Package: 8-SO
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1573CS8-2.5#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC LNR REG CTRLR 1OUT 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.8V ~ 10V, Type: Positive Fixed, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Current - Supply: 1.7mA, Supplier Device Package: 8-SO, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 339 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LT1573CS8-2.5#PBF LT1573CS8-2.5#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 1573fs.pdf LDO Regulator Pos 2.5V 5A 8-Pin SOIC N Tube