Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1573CS8-2.8#PBF
LT1573CS8-2.8#PBF
LT1573CS8-2.8#PBF Analog Devices, Inc.
1573fs.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 2.8V 5A 8-Pin SOIC N Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1573CS8-2.8#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC LNR REG CTRLR 1OUT 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.8V ~ 10V, Type: Positive Fixed, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Current - Supply: 1.7mA, Supplier Device Package: 8-SO, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote LT1573CS8-2.8#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.8V ~ 10V
Type: Positive Fixed
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Current - Supply: 1.7mA