Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1575CN8-3.3#PBF
LT1575CN8-3.3#PBF
LT1575CN8-3.3#PBF Analog Devices, Inc.
lt1262.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 3.3V 10A 8-Pin PDIP N Tube
auf Bestellung 10800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1575CN8-3.3#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC LNR REG CTRLR 1OUT 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 10V ~ 20V, Type: Positive Fixed, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Current - Supply: 12mA, Supplier Device Package: 8-PDIP, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 10V ~ 20V
Type: Positive Fixed
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Current - Supply: 12mA
Supplier Device Package: 8-PDIP
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 139 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 157 Stücke:
LT1575CN8-3.3#PBF LT1575CN8-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. lt1262.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 10A 8-Pin PDIP N Tube