Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LT1580IT7-2.5#06PBF
LT1580IT7-2.5#06PBF Analog Devices, Inc.
158025fas.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 2.5V 7A 7-Pin(7+Tab) TO-220 Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LT1580IT7-2.5#06PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC REG CONV PENTIUM 1OUT TO220-7, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-7, Voltage - Output: 2.5V, Mounting Type: Through Hole, Number of Outputs: 1, Voltage - Input: 1.79V ~ 6V, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Converter, Intel Pentium®, Supplier Device Package: TO-220-7 Flow 6, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LT1580IT7-2.5#06PBF
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-7
Voltage - Output: 2.5V
Mounting Type: Through Hole
Number of Outputs: 1
Voltage - Input: 1.79V ~ 6V
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Converter, Intel Pentium®
Supplier Device Package: TO-220-7 Flow 6
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
LT1580IT7-2.5#06PBF LT1580IT7-2.5#06PBF Hersteller : Analog Devices 158025fas-2954094.pdf LDO Voltage Regulators 7A, Very L Drop Reg